Januárový špeciál.

fwegv.jpg

Ozaj je už prvý mesiac v roku za nami?

Zatiaľ som stihla porušiť všetky moje predsavzatia a naučila sa písať rok 2017 bez chyby. Myslím, že som pripravená na február. 😀

A čo vy? Aký mesiac to bol u vás?  

1ll.jpg

Tričká.

Najhorúcejšia novinka okolo ktorej blúdia všetky naše myšlienky. Všetko vyplynulo z fotografií ktoré nám posielate. Vidieť ako vám výrobky slúžia je prudko povzbudivé. A tak sme prišli s myšlienkou aby sa naše základné motívy dostali do ulíc, lesných uličiek ale aj obchodných domov, či do školských lavíc alebo jedální na intráku. Jednoducho, naším plánom je vytvoriť ľúbe(z)nú komunitu z ktorej keď niekoho stretnete, možte si povedať :

 ” …jéé ty tiež?” 🙂  

Budeme preto veľmi radi, ak do toho pôjdete s nami. Bez vás by to totiž nebolo celkom ono a ja nemám toľko známych. 😀

Ľúbezné tričká sme kvalitou najprv otestovali. Preto sme nestihli predaj do Valentína. 😀 Za to ale! Našli sme vhodnú tlač a príjemnú kvalitu tričiek v ktorých sa neupotíte na smrť. 😉

2o.jpg

Predaj.

Predaj bude oficiálne spustený okolo 15.2. Presný dátum vám dáme vedieť určite. 😉 Všetky tričká (aj pánske aj dámske) budú biele s čiernou potlačou. Vo veľkostiach S, M, L, XL. A cena za kus bude 11€. Po spustení predaja ich nájdete na našom eshope tuto (ten je taktiež januárová novinka) a na sashe.sk tu.

Strihy.

Niektoré žienky nám písali, či budú aj tričká s iným strihom. (rozumej výstrihom 😀 )  Chystáme aj tie. Ak o tričká bude záujem, dotlač plánujeme začiatkom marca a v tejto várke sú naplánované aj s iným strihom a v iných farebnostiach.

Na marec sa plánujú aj potlače s čučoriedkou. Tá sa však nebude nachádzať na tričkách ale na plátnených taškách. Cena za kus bude okolo 6€.

Veľmi, ozaj veľmi vám chceme poďakovať. Na sociálnych sieťach sme narástli až do, uf! 🙂 A komentárov a ľúbezných slov je ešte viac!

Ďakujeme.

dqwf.jpg

Hrnčeky.

Popri všetkom tom tričkovom humbuku vznikli aj nové hrnčeky. Najviac noviniek sme tvorili s červenou farbou. A ak by mi niekto pred mesiacom povedal, že červená s béžovou sa k sebe hodia ako žena a nové šaty, tak mu neuverím. A hľa!  Ozaj im to spolu ladí.

fwegf.jpg

fwetgftttt.jpg

Aj čosi svadobné sme vymýšľali. Snažila som sa vymeniť svoje pohodlné polotlačenopísané písmo za nejaký nový font, ktorý by moja ruka zvládla. Ešte stále trénujem, no už sa na to dá aj pozerať. 😀

fwef.jpg

Tento mesiac sme tvorili aj pre marcové číslo Pekného bývania, ktoré sa v stánkoch objaví vo februári a nájdete v ňom postup na obrázky z kruhu na vyšívanie. Postup v časopise je upravený a bez gramatických chýb, teda ak by ste mali chuť na parádnu korektúru textu ktorá tento blog míňa, určite mrknite. 😉

Untitled-1.jpg

Pre Mysliinak.sk sme začali s rubrikou fototriky. Jej obsahom nie sú žiadne veľké profi rady. (to by to musel písať niekto iný :D) skôr len malé triky ako vylepšiť fotku bez veľkého rozpočtu a tuti fruti fotoaparátu. Prvú časť nájdete tu a do týždňa by už mala výjsť ďalšia. 😉

2-1-730x410.jpg

A nakoniec na to najlepšie!

Vaše fotografie. Tie mám najradšej. 🙂 Je to taká skúška správnosti. Keď viete, že všetko sedí. Že sú obe strany spokojné. Ďakujem aj za všetky spätné väzby a to aj tie slovné, bez fotografií. Ste skvelí!

16113269_1710062655970408_8173420070241119763_o.jpg

geťz.jpg

gerg.jpg

15910200_10207535234490643_676535643_n.jpg

fsewf.jpg

dad.jpg

16178837_629251820594946_7091969465987500299_o.jpg

ge.jpg

0 (1).jpg

A ešte jedna vec. Chystáme valentínsku súťaž. My doma oslavujeme Valentín rovnako ako medzinárodný deň tučniakov. (veru, aj taký je 😀 )

Každopádne, tým som len chcela povedať či už Valentín oslavujete alebo nie, budeme radi ak sa do súťaže zapojíte.

fw4etg.jpg

Krásny celý február a v nedeľu tvoríme opäť .

Pripravte si lano. 😉

forma.jpg

Soňa a Dodo

2 thoughts on “Januárový špeciál.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.