Ľúbezné kartičky. (pdf na stiahnutie)

kart.jpg

Zvyknete oslavovať Valentín? Neviem síce či je tu slovo “oslavovať” na mieste, pretože pod oslavou si skôr predstavujem tortu a ľudí s tými špicatými čiapkami na hlavách (tiež to máte tak? :D) Každopádne či už tento deň strávite pod dekou pri dobrom filme, spoločnej stolovej hre, rozhovore doma na gauči, na večeri s fajnovým menu alebo len tak klasicky ako každý iný deň, vyrobili sme pre vás jednoduché kartičky ktoré síce asi viac potešia žienky než drsných mužov, no dizajn je navrhnutý tak, aby ste ich mohli darovať kedykoľvek počas roka. Len tak. Bez príležitosti.

Kartičky si môžte voľne stiahnuť na konci článku. Ak niekoho potešia, budeme sa tešiť aj my. Všetky sú jednoduchého rázu s odkazmi. Niektoré sú sladšie a niektoré len uisťujúce. Že je všetko ako má byť. A že je to tak dobre.

Okrem týchto kartičiek s minimalistickou dušou sme vytvorili aj takú drobnú rýdzo slovenskú edíciu valentínok, ktoré nájdete na sashe.sk tu a na našom eshope tuto. Tieto kartičky si môžte zakúpiť ako pdf verziu za cenu 1€. Balíček obsahuje štyri motívy a jeden je v pánskej a dámskej verzii. Všetky sú vo veľkosti A6.

16i.jpg

Kartičky môžu slúžiť aj samé bez akéhokoľvek dekoru a každý ľúbezný minimalista sa im iste poteší. 😉 Alebo ak by sa vám takto zdali trošku smutné, tuto je pár tipov ako ich jemne oživiť.

gerghrť.jpg

Ktorúkoľvek kartičku stačí pomocou rezáka narezať na vrchnej a spodnej strane a následne cez vzniknuté otvory prevliecť stuhu či stužku. Túto moju, ktorá je zobrazená na fotografiách mám odtiaľto.

20i.jpg

9i.jpg

10i.jpg

Na ďalší spôsob budeme potrebovať len jutový motúzik. Vyrazíme dierky, zaviažeme mašľu a máme.

25i.jpg

22i.jpg

Alebo využijeme zbytky čipiek či trebárs aj vyradenú záclonu. Čipku previažeme približne v jednej tretine, do uzlíka vložíme drobný kvietok, dobre utiahneme a je hotovo.

23i.jpg

Snažila som sa vyhnúť lepeniu a dlho schnúcim procesom, preto sú všetky tieto kartičky hotové za pár minút. Už sa len obuť, šupnúť do tašky a ísť prekvapiť milého. 😉

15i.jpg

Po kliknutí na jednotlivé obrázky sa otvorí pdf súbor.

  daj mi pusu.jpg     navzdy.jpg g.jpg        fwegr.jpg

fwšr.jpg      je to laska f.jpg      štur.jpg

0 (4).jpg

A túto špecialitkovú edíciu nájdete tu alebo tu

1i.jpg

26i.jpg

Ľúbte. ♡

2i.jpg

My vás ľúbime. 🙂 

Soňa a Dodo

Posted in PDF

3 thoughts on “Ľúbezné kartičky. (pdf na stiahnutie)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.