Kalendár 2021

Zdravím ťa 2021.

Takto v prvých riadkoch vám chcem hneď popriať veľa radosti. Z maličkostí. Pretože to ma ten minulý rok naučil. Že sa dá tešiť aj z povysávaného koberca aj z hrianky s maslom z týždenného chleba. Lebo potom je aj chrumkavá, aj mäkká od masla. 🙂 A zdravie. To chcem priať tiež, pretože to nie je len fráza ale po 2020 to nabralo úplne nový rozmer.

Tak ako už zopár rokov, tak nevynechám ani tento a prvý článok na blogu patrí kalendáru. Tradícia zotrváva. 🙂 Síce som to tento rok plánovala trochu inak ale to je tak, keď tie veci robím na poslednú chvíľu. No ako vravím – tradícia zotrváva. 😀 Tento rok si už ale nastavujem pripomienku na letný slnovrat a započínam výrobu kalendára na rok 2022. Tak je!

Ale späť. Kalendár na rok 2021 je inšpirovaný botanickým svetom. Nechcem ho ale nazvať priamo botanický, pretože určite nejde o kresby, ktoré sú dokonalo presné. Jeho obsahom sú kvetiny, listy, bylinky … ktoré sú pre daný mesiac charakteristické či už tým, že práve v tom čase kvitnú, zberajú sa, opadávajú alebo ich len jednoducho máme akosi podvedome spojené s daným obdobím roka.

Budem sa veľmi tešiť, ak vám bude robiť dobrého spoločníka po celý rok. 🙂

Kalendár si môžete voľne stiahnuť nižšie. Pripravila som slovenskú aj českú verziu.

Kúpiť sa dá tlačená verzia na pevnom 220g svetlobéžovom papieri s jemnou štruktúrou vo formáte A5 tuto u nás na eshope alebo sashe. Nech sa rozhodnete pre akúkoľvek možnosť v oboch budeme vďační. Veľmi.

Slovenská verzia

Česká verzia

Veľa krásna po celý rok!

Soňa a Dodo

Advertisement

8 thoughts on “Kalendár 2021

  1. It’s wonfderful! I’m printing Slovac version (I’m from Poland) and I’m very happy I have found Your website:) Dziękuję bardzo!

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.